Тетяна Ричкова: У кожній українській родині згадують загиблих у Другій світовій

Народний депутат, голова Дніпровської міської організації БПП «Солідарність» Тетяна Ричкова та партійці Дніпра 9 травня взяли участь у заходах, присвячених 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Разом із керівництвом міста та області, ветеранами Другої світової, представниками духовенства, учасниками бойових дій на сході України та небайдужими містянами Тетяна Ричкова та її однопартійці біля монумента Вічної слави вшанували пам’ять тих, хто віддав життя заради миру у ті страшні роки. 15

Тетяна Ричкова також привітала ветеранів Соборного району, для яких влаштували традиційний урочистий захід на площі біля діорами «Битва за Дніпро».

«9 травня у кожній українській родині згадують загиблих у тій страшній, кривавій війні. Ми згадуємо  рідних і дякуємо за їхній подвиг. Ми дякуємо вам, тим хто повернувся і відбудовував нашу Україну, рідне Дніпро. Дякуємо, що виростили дітей та онуків, дали їм майбутнє і розповіли свою історію, історію побратимів, гірку правду про жахіття Другої світової. І ця традиція, цей зв’язок поколінь – незмінні.

14

Я часто буваю на передовій. І кожного разу хтось із бійців розповідає історію свого діда-визволителя. І кожного разу я розумію, що той подвиг повторює сьогодні український воїн, який боронить свою землю,  аби над нашими містами було мирне небо», – зокрема, зазначила народний депутат.

13

Тетяна Ричкова нагадала про ще одну традицію.

«Ми із вами зустрічаємось щороку. І щороку домовляємось, що наступна зустріч буде у тому ж складі. І ця наша з вами традиція також незмінна», – зазначила народний депутат. Вона побажала  ветеранам щастя і довголіття, здоров’я і добробуту, мирного неба над головою.

Тетяна Ричкова  також запросила ветеранів на прогулянку теплоходом по Дніпру, аби вони мали змогу відпочити, поспілкуватися і помилуватися рідним містом. Екскурсію влаштують, як тільки дозволить погода.

Разом із дніпрянами народний депутат скуштувала польової каші та поспілкувалася з тими, хто відстояв Україну у Другій світовій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*