Михайло Гороховський: “Жителі АНД району Дніпропетровська заслуговують на найкраще”

У середній школі №56, яка розташована у самому серці Амур-Ніжньодніпровського району Дніпропетровська, пройшло яскраве дитяче свято. Влаштувати святкування Яблучного Спасу для дітлахів допоміг помічник народного депутата України від фракції “Блок Петра Порошенка” Максима Курячого, мешканець АНД району Михайло Гороховський. дети7 Малечу чекав святковий концерт із піснями і танцями, розваги з героями улюблених казок. І, звичайно ж, солодкі подарунки: яблука з медом, випічка, солодка вата, “солдатська” каша, чай, цукерки. дети8 “Сьогодні ми радіємо світлому святу – Яблучному Спасу. Бажаю всім веселого закінчення канікул і з гарним настроєм розпочати навчальний рік. Шануємо наші традиції, поважаймо батьків і любимо нашу Україну, якій виповнюється 24 роки. Миру та щастя, любові та злагоди, добробуту та добра кожній родині”, – побажав усім Михайло Гороховський.

Багато хто з дітей прийшли на свято зі своїми батьками. Поки малеча весело розважалася, дорослі зверталися до Михайла Гороховського – хто з подякою, хто з проханнями. Зокрема, людей турбує відсутність освітлення на вулицях району, стан доріг, комунікацій, озвучувалися проблеми з оформлення субсидій, інших документів.

Помічник народного депутата уважно вислухав всі звернення жителів району, залишив свої контактні телефони. Присутнім повідомили, що з 8 вересня в АНД районі за адресою: вул. Саранська,8, починає роботу громадська приймальня народного депутата України М. Курячего. Прийом мешканців АНД району буде вести його помічник – Михайло Гороховський.

В приймальні люди зможуть отримувати безкоштовну, кваліфіковану юридичну допомогу. Цього ж дня відбулася зустріч М.Гороховського з мешканцями п’яти вулиць АНД району, на яких Михайло Семенович поздоровив всіх з наступаючим Днем Незалежності України. гороховский1 Розмова була відверта і гостра. “Люди прагнуть, щоб з ними розмовляли, щоб їх почули. Ніхто не просить нічого зайвого. Потрібні дороги, освітлення, благоустрій і безпека району. Домовилися працювати разом. Почнемо з благоустрою, вже в найближчі вихідні будемо боротися з амброзією. Працюючи разом, працюючи для людей, ми змінимо АНД район. Люди, які тут живуть, заслуговують на найкраще”, – сказав М.Гороховський. Наприкінці зустрічі особливу вдячність Михайлу Гороховському висловлювали люди похилого віку. За їх словами, вперше вони відчули, що їх прохання дійсно знайшли відгук у людини, яка знає, як їм допомогти.