Михайло Забродський на Дніпропетровщині передав допомогу від Фонду Порошенка літнім людям для підтримки в умовах карантину

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Михайло Забродський разом з волонтерами у Дніпропетровській області передав гуманітарну допомогу від Фонду Порошенка літнім людям для їх підтримки в умовах карантину під час розповсюдження коронавірусу в Україні. Людям доставили понад 250 продуктових пакунків.

«Як ви можете бачити, пакунок містить коротеньку довідку стосовно правил поводження на карантині, продукти рисової групи, цукор, олія, печиво, яловичина тушкована, згущене молоко, упаковка парацетамола», – сказав він.

«Ми вважаємо, що ці продукти будуть далеко не зайвими в умовах дотримання карантинних обмежень стосовно переміщень», – зазначив Михайло Забродський.

«Ми розуміємо, як важливо в умовах протидії коронавірусу дотримуватись саме карантинних правил і карантинних обмежень, і є певна категорія осіб, яким це важко було робити і без карантину, а в умовах карантинних обмежень стало просто неможливо», – пояснив представник «Європейської Солідарності».