«Європейська Солідарність» передала захисні костюми та антисептик у лікарні Дніпра

У Дніпрі Інфекційна лікарня №21 отримала 100 захистних костюмів і 150 літрів антисептику від «Європейської Солідарності» і Фонду Порошенка.

Генеральний директор лікарні Микола Турчин зазначив, що комбінезони біозахисту дозволять лікарям заходити в зону ризику і без страху за своє життя контактувати з хворими пацієнтами.

«Ці комбінезони на 100 відсотків захищають медиків від зараження на коронавірус. Це дже другий транш допомоги медзакладу від «Європейської Солідарності». Днями партія передала лікарні обладнання, яке дозволяє визначити рівень кисню у крові пацієнтів», – повідомив він.

Народний депутат від «Європейської Солідарністі», генерал-лейтенант Михайло Забродський наголосив, що партія й надалі буде допомагати лікарням, адже сьогодні це пріоритет номер один.

«Звісно, цього замало, аби повністю подолати спалах вірусу у місті Дніпро, але цей наш скромний внесок в загальну справу буде доречним. Ми вважаємо за честь і за наш громадянський та політичний обов’язок підтримати лікувальні заклади, які зараз знаходяться на передовій боротьбі з цим вірусом», – наголосив політик.

Голова фракції «Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді Каміль Примаков зазначив, що крім гуманітарної допомоги медикам, партія разом з фондом Петра Порошенка дбає і про пенсіонерів і малозахищених людей. В умовах карантину їм прямо додому доставляються продуктові набори.