Акція до третьої річниці Безвізового режиму України з ЄС

11 червня – історична дата отримання Україною Безвізового режиму з країнами Європейського Союзу. До третьої річниці Безвізу депутат міської ради голова фракції “Європейська Солідарність” у місті Дніпро Каміль Примаков разом з ГО “Солідарна Молодь” влаштували масштабний флешмоб на Європейській площі та привітали жителів та гостей міста.

“За три роки Безвізового режиму українці здійснили майже 49 млн. поїздок до країн Європейського Союзу. Це не тільки однин із кроків до євроінтеграції, а і відчуття свободи. Я вважаю, що це було одним з глобальних досягнень реалізованих за час правління Петра Порошенка.” – зазначає депутат Каміль Примаков.

На головній площі міста учасники акції урочисто розгорнули великі прапори України та Європейського Союзу. А також на великій карті Європи українці відмічали, куди подорожували по Безвізу.

“Я багато подорожую. Безвіз спростив моє життя. Так багато вуличних музикантів мандрують Європою та грають, завдяки їм усюди дізнаються про Україну.” – розповідає музикант Євген Пельтек, який разом зі своїм музичним гуртом відвідав майже всі країни Європи.

На думку молодих фахівців учасників акції Україна прогресує. Важливим кроком в надані більшої захищеності кожному громадянину стало впровадження біометричних паспортів. Безвізовий режим став поштовхом до економічних та соціальних змін всередині країни.

На згадку про пам’ятний день усі охочі мали можливість зробити тематичні фото.