Петро Порошенко приїхав до форпосту України та завітав у музей «Битва за Дніпро»

Під час свого візиту до Дніпра лідер політичної сили «ЕС», V Президент України Петро Порошенко завітав у музей «Битва за Дніпро», де на нього чекали ветерани АТО, волонтери та вся команда «Європейської Солідарності» Дніпра.

На зустрічі вони згадали історії, які трапились на війні, вшанували пам‘ять загиблих. На стіні пам’яті загиблим героям АТО висіла нова фотографія героя Ярослава Журавля.

— Я хочу висловити співчуття Тетяні Ричковій, чоловік якої загинув у серпні чотирнадцятого року. Вічна пам’ять! Тетяна мужньо витримала удар та продовжила волонтерську діяльність, яку розпочала зі своїм чоловіком, — наголосив Петро Олексійович. І всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів-героїв.

Військові та волонтери продовжують висловлювати подяку та пропозиції п‘ятому президенту України. На що Петро Порошенко зазначив:

— Ми своїх хлопців не залишимо у біді!

Петро Олексійович пообіцяв волонтерам та ветеранам, що зробить усе, що у його силах та підтримує будь-яку їх пропозицію. Його підтримали і члени команди «Європейської Солідарності»: голова фракції «Європейська Солідарність» у міській раді Дніпра Каміль Примаков, голова Дніпровського міського осередку партії «Європейська Солідарність», депутат ВР Тетяна Ричкова, голова обласного виборчого штабу Максим Курячий та голова міського виборчого штабу Артем Хмельников.

Також п‘ятий президент України поділився своїми історіями, які пов‘язані з військовими патріотами України під час війни. Дивлячись на фото загиблих в АТО і слухаючи історії, деякі з присутніх не змогли втримати сліз.