«Європейська солідарність» у Дніпрі оголосила списки кандидатів до обласної та міської ради

21 вересня у Дніпрі відбувся другий етап VI конференції дніпропетровської територіальної партійної організації ПП «Європейська солідарність». Висунили та затвердили списки кандидатів у депутати на майбутніх виборах, що відбудуться 25 жовтня.

На конференцію до Дніпра приїхав лідер політичної сили «ЕС», V Президента України Петро Порошенко. Його візит підкреслює, що Дніпропетровська область є стратегічною у вирішенні та утриманні майбутнього курсу розвитку країни.

Головою конференції обрано Артура Герасимова, народного депутата України, що очолив дніпропетровську обласну «ЄС».

Делегати конференції голосували за осіб, що війдуть у списки кандидатів у депутати до міської ради Дніпра, Дніпропетровської обласної ради та за кандидатуру на посаду мера. 

Петро Порошенко особисто представив відому волонтерку Тетяну Ричкову як кандидатку у мери від «ЄС». Вона же очолила список кандидатів до міської ради. Першим номером у списку до обласної ради став Герой України, генерал-лейтенат Михайло Забродський.

Дорогі друзі, я народилася у Дніпрі і знаю його проблеми. Саме тут я виховала сина, який зараз навчається в університеті. Я хочу зробити це місто кращим. Для мене дуже важливо, щоб європейській Дніпро переміг. Для мене важлива підтримка дніпрян, які вистояли у складні часи та не змінили свого вектору. Ми дуже добре розуміємо загрозу реваншу, тому йдемо сильною командою на вибори 25 жовтня. Щоб захистити Дніпро та всіх мешканців. Ми не є містом, де дбають про людей з інвалідністю, екологію, соціально незахищених верств населення, та інші важливі проблеми…..Містяни вимагають доцільного викорстиння бюджету. Громада вимагає нових лікарень, шкіл, дитячих садочків, а не фото «мера у гумових чоботях в каналізації». Дніпряни не мають залишатися сам на сам зі своїми проблемами. Разом, ми зможемо перетворити Дніпро на справжнє європейське місто. Дякую всім за підтримку!

– Тетяна Ричкова

Першим номером у списку до обласної ради став Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Саме з Дніпропетровщини стартувала українська ідея. Дніпропетровщина стала форпостом, який не зміг пробити агресор. Все, про що ми звикли піклуватися, зараз потребує захисту. Наш цивілізаційний курс під загрозою зливу у лапи Путіна. Дніпропетровщина залишається всеукраїнським лідером у багатьох галузях, але попри всі досягнення, наша область потребує продовження реформ та сильної команди, яке не здасть проєвропейську ідею. «ЄС» на місцевих виборах, підтримує визначений курс. Команда ЄС знає ключові проблеми та  варіанти їх вирішення. Дніпропетровщина є європейським регіоном, тому наше завдання, зробити так, щоб кожне ОТГ виглядало європейським. Наші вороги не бажають бачити нас в європейській родині, квітучою, сильною країною. У 2014 році Дніпропетровщина дала гідну відсіч «провокаторам», які хотіли розвернути тут ще одну недолугу «республіку». Захист України – це не проста справа, але Дніпропетровщина змогла вистояти. Ми не можемо забути подвиги наших вояків, які віддали свої життя за незалежність. Ми не можемо спаплюжити їх пам’ять, зливши Україну. «Європейська Солідарність» у Дніпропетровській області йде на вибори командою справжніх спеціалістів та патріотів, які до останнього подиху боронитимуть Україну.

– Михайло Забродський

Перша п’ятірка кандидатів, що йдуть до дніпровської обласної ради від партії «ЄС» така:

 Михайло Забродський, Герой України (2014), генерал-лейтенант Збройних сил України, Командувач Десантно-штурмових військ (2015—2019), перший заступник керівника Антитерористичного центру при СБУ і керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (2017). Народний депутат України IX скликання від політичної партії «Європейська Солідарність», перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Максим Курячий, народний депутат України VIII скликання. Під час каденції народного депутата України був заступником керівника фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді України, зарекомендував себе як професіонал у складі Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Як депутат-мажоритарник зробив вагомий внесок у соціально-економічний розвиток виборчого округу, підтримку флагманів українського ракетобудування ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» та КБ «Південне». Відомий політичний діяч та лідер громадської думки Дніпропетровщини, співорганізатор Дніпровського Майдану у 2014 році. Меценат.

Юрій Порожній, полковник. На даний час знаходиться у  розпорядженні начальника Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області на посаді першого заступника начальника Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Патріот України,  учасник бойових дій, брав участь в  Антитерористичній операції та операції Об’єднаних Сил у Донецькій області. Нагороджений орденом Данила Галицького (2016).

Наталія Кеда з 2015 року голова Чечелівської районної у місті Дніпрі ради. За час виконання службових повноважень проявила себе як досвідчений організатор, залучила понад 200  млн. грн. інвестицій на соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади. Налагодила ефективну комунікацію з громадськістю району, органами державної влади та місцевого самоврядування. Магістр державного управління. Волонтерка, активно допомагала 25-ій окремій повітрянодесантній бригаді. Відзначена Подякою голови Верховної ради України.

Христина Калюшик-Пельтек, юристка, правозахисниця, волонтерка. Вивчає досвід європейських країн в сфері самоврядування з метою захисту прав та інтересів громад. Вважає необхідним розвиток громад, їхньої самоіндетифікації та самореалізації для успіху реформи децентралізації.

Перші номери списку до міської ради Дніпра:

Кандидатка на посаду міського голови, перший номер у списку до міської ради – відома волонтерка, народний депутат України  у ВР VIII скликання Тетяна Ричкова.

Другий номер – голова фракції «ЄС» у дніпровській міській раді, віце-президент національного олімпійського комітету, кандидат юридичних наук Каміль Примаков.

Третій у списку – експерт з розвитку місцевого самоврядування, кандидат політичних наук, адвокат Артем Хмельников.

Номер чотири – досвідчена юристка, фахова економістка, фахівець в галузі державного управління Валерія Петрицька. Номер п’ять – ветеран АТО Максим Музика.