Перша п`ятірка списку “ЄС” до Дніпропетровської обласної ради

21 вересня у Дніпрі відбувся другий етап VI конференції дніпропетровської територіальної партійної організації ПП «Європейська солідарність». На конференції висунили та затвердили списки кандидатів у депутати на майбутніх виборах, що відбудуться 25 жовтня.

На конференцію до Дніпра приїхав лідер політичної сили «ЕС», V Президента України Петро Порошенко. Саме він представив сильну, проєвропейську команду, яка буде захищати цивілізаційний вибір українців у місцевих радах. «Європейська Солідарність» у Дніпропетровській області йде на вибори командою справжніх спеціалістів та патріотів, які до останнього подиху боронитимуть Україну.

Перша п’ятірка кандидатів, що йдуть до Дніпропетровської обласної ради від партії «ЄС» така:

Михайло Забродський, Герой України (2014), генерал-лейтенант Збройних сил України, Командувач Десантно-штурмових військ (2015—2019), перший заступник керівника Антитерористичного центру при СБУ і керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (2017). Народний депутат України IX скликання від політичної партії «Європейська Солідарність», перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Максим Курячий, народний депутат України VIII скликання. Під час каденції народного депутата України був заступником керівника фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді України, зарекомендував себе як професіонал у складі Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Як депутат-мажоритарник зробив вагомий внесок у соціально-економічний розвиток виборчого округу, підтримку флагманів українського ракетобудування ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова» та КБ «Південне». Відомий політичний діяч та лідер громадської думки Дніпропетровщини, співорганізатор Дніпровського Майдану у 2014 році. Меценат.

Юрій Порожній, полковник. На даний час знаходиться у  розпорядженні начальника Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області на посаді першого заступника начальника Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Патріот України,  учасник бойових дій, брав участь в  Антитерористичній операції та операції Об’єднаних Сил у Донецькій області. Нагороджений орденом Данила Галицького (2016).

Наталія Кеда з 2015 року голова Чечелівської районної у місті Дніпрі ради. За час виконання службових повноважень проявила себе як досвідчений організатор, залучила понад 200  млн. грн. інвестицій на соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади. Налагодила ефективну комунікацію з громадськістю району, органами державної влади та місцевого самоврядування. Магістр державного управління. Волонтерка, активно допомагала 25-ій окремій повітрянодесантній бригаді. Відзначена Подякою голови Верховної ради України.

Христина Калюшик-Пельтек, юристка, правозахисниця, волонтерка. Вивчає досвід європейських країн в сфері самоврядування з метою захисту прав та інтересів громад. Вважає необхідним розвиток громад, їхньої самоіндетифікації та самореалізації для успіху реформи децентралізації.