Солідарна молодь Дніпропетровщини провела яскраве свято до Дня мов ЄС

Сьогодні, 26 вересня, активні учасники молодіжки «Європейської Солідарності» провели яскраве свято у парку Шевченка. Дніпрян запрошували долучитися до святкування Дня мов ЄС та перевірити свої знання щодо історії та знання мов країн Європейського Союзу.

Як стало відомо, «молодіжка» разом з кандидатами в депутати до обласної та міських рад Дніпропетровщини провели яскраву акцію та записали відеозвернення різними мовами до нашого міста. Всіх охочих запрошували приєднатися до святкування, сфотографуватися з невід’ємними атрибутами ЄС у спеціальній зоні або намалювати собі на обличчі прапор будь-якої країни Євросоюзу.

Найрозумніші учасники акції спробували себе у конкурсі «знання мов ЄС». Вони мали точно сказати, якою мовою зачитувався підготовлений текст, та чи є ця мова офіційною у Європейському Союзі.

Цікаво, що свято було започатковано ще у 2001 році та має на меті залучити якомога більше людей до вивчення різних 24 мов країн-членів об’єднання.

Як заявили організатори акції, дніпряни дуже активно висловлюють свою проєвропейську позицію.

Для нас неймовірно важливо ставати ближчими до Європи. Вивчення та повага до іноземних мов є важливою частиною цього шляху!