В Жовтих Водах ТВК незаконно не зареєструвала команду «Європейській Солідарності»

Територіальна виборча комісія Жовтих Вод безпідставно відмовила в регістрації  політичній партії «Європейська Солідарність». Тисячи мешканців міста можуть бути позбавлені свого громадянського права вибору. Влада відкрито притискає та перешкоджає єдиній дієвій опозиційній силі через дії своїх ручних представників в комісії та найманих «активістів». Вже з перших днів початку виборчого процесу стає зрозумілим, що рішення приймаються не на користь людей, а заради чиєїсь політичної волі.

26 вересня на засіданні територіальної виборчої комісії представникам політичної партії «Європейська солідарність» було виписано повідомлення про те, що в документах,які подаються на реєстрацію є деякі неточності, які треба виправити. Їх виправили. Але на засіданні, яке відбулося на другий день, людина, яка не є членом комісії, начебто юрист за фахом почала використовувати тиск на членів комісії. Вона взяла ініціативу в свої руки, по суті, замість голови комісії проводила засідання, погрожувала членам комісії порушенням Карного кодексу України та Конституції, намагаючись їх просто залякати.

На засіданні були присутні представники інших політичних сил, які підтримували незаконні дії даної людини. Крім того, з боку опозиційних сил проводилася зйомка засідання комісії. При тому, що за дозвіл її проведення комісія, як потребує того закон, попередньо не проголосувала. В результаті, після всіх залякувань та бездіяльності голови ТВК, з чотирнадцяти членів комісії 4 проголосували за підтримку участі в місцевих виборах кандидатів в депутати від політичної партії «ЄС», 10 – проти.

Кандидати в депутати від «Європейської солідарності» обурені такими діями територіальної виборчої комісії та тиском на них з боку влади. За всі роки проведення виборів до місцевих рад такий випадок, коли опозиційну партію цинічно та незаконно не допускають до виборів, стався вперше. Наразі вони подали позов до суду і мають намір боротися за право вибору жителів Жовтих вод.

«Раніше помилки вказувалися, документи виправлялися та приймалися комісією, – каже представник партії «Європейська солідарність Ігор Затинацький. – Сьогодні – це політичний тиск на людей. Партія влади розуміє, що вона програє. Бо за час свого керування містом Жовті води, нічого корисного зроблено не було. Одні балачки та критика у бік тих людей, які щось роблять для рідного міста. Питання того, що нашу команду не допустили до виборів ще не закрито. Ми будемо боротися. Не можна взяти і викреслити всю партію! Не можна позбавити жовтоводців висловити свою думку, за кого вони хочуть голосувати. Я переконаний, це питання вирішиться через суд і партія піде на місцеві вибори».

Кандидати в депутати від ЄС переконані, що такі дії влади, як тиск на членів ТВК – ганебні і неприпустимі. Це  – злочинна безвідповідальність перед виборцями, перед усіма жителями Жовтоводської громади.

Команда «Європейської солідарності» налаштована рішуче  протистояти владі у постійному, відкритому та цинічному використанні тиску на виборчу комісію, задля недопущення до місцевих виборів опозиційних кандидатів в депутати.