«Європейська Солідарність» провела зустріч з кандидатами та прихильниками у Нікопольському районі

Керівник передвиборчого штабу «Європейської Солідарності» у Дніпропетровській області Максим Курячий разом з командою провів зустрічі з кандидатами в депутати та прихильниками «ЄС» у Нікопольському районі. Під час офіційного візиту відвідали Нікополь, Покров та Томаківку.

На зустрічі в Нікополі, представники «ЄС» обговорили хід передвиборчої компанії, головні проблеми та цілі, які необхідно вирішити у першу чергу:

«У нашій команді зібрались сильні, жваві люди, що дійсно об’єднані спільною ідеєю – дати відсіч на місцях реваншистам, що йдуть до місцевих рад, щоб обслуговувати власні інтереси. У нас є курс – європейська інтеграція, є цілі та ідеали, тому до нас приєднуються люди.  Саме Нікополь довів, що народ все бачить та розуміє, і не дасть себе ошукати ще раз. Тут до «Європейської Солідарності» долучилися активні люди, які мають досвід у громадській та політичній діяльності. У нас є спільна мета – збудувати Європу у кожномі місті, у кожній громаді. Тому нас підтримує все більше людей в області.  Я задоволений результатами роботи у Нікополі. Так тримати! Бо попереду у нас три тижні запеклої боротьби», – заявив Максим Курячий під час офіційного візиту.

У кожній громаді помітно ефективну реформу децентралізації, тому що люди самі знають, на що в першу чергу потрібно витрачати гроші:

«Команда «Європейської Солідарності» йде на місцеві вибори, щоб захистити Дніпропетровщину від некомпетентності центральної влади та не дати згорнути децентралізацію. Гарний приклад – Покров. З початку реалізації реформи, активні, щирі та відповідальні мешканці змінили своє місто на краще. Вони знають, куди витрачати кошти та які проблеми вирішувати першочергово. Децентралізація – єдиний вектор розвитку країни, який допомагає кожному ОТГ. «ЄС» – єдина опозиційна сила, яка може дати відсіч дилетантській владі та реваншу «п’ятої колони». Ми не допустимо, щоб «зелені» грабували місцеві бюджети та згортали ефективні проекти в Україні», – підкреслив керівник передвиборчого штабу у Дніпропетровській області.

За словами Максима Курячого, обласний штаб «ЄС» у Дніпропетровській області бачить зміцнення структури партійного осередку та розуміє важливість укріплення позицій Дніпропетровщини. Тому у списках «Європейської Солідарності» – представники з кожної громади нашої області. Бо саме ці люди знають основні проблеми в ОТГ, їх пріоритетність та можливість вирішення. Ми маємо об’єднатись, заради європейського майбутнього! Разом ми сила!