«Європейська Солідарність» Дніпропетровщини розпочала мобілізаційний тур по всій області

Дніпропетровська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» розпочала активний тур зустрічей з однодумцями та прихильниками на Дніпропетровщині.

Флагман «Європейської Солідарності» у Дніпропетровській області герой України Михайло Забродский та кандидат у депутати Дніпропетровської обласної ради Максим Курячий відвідають: Нікополь, Кривий Ріг, Зеленодольск, Павлоград, П’ятихатки, Кам’янське та інші міста Дніпропетровщини.

«До місцевих виборів залишилися лічені дні, тому нам вкрай необхідно зустрітися з людьми та донести важливий месседж: «Європейська Солідарність» – єдина політична партія, яка захищає проєвропейський курс нашої країни і нізащо не здасть позиції України. Ми маємо об’єднатись, щоб не допустити реваншу проросійських сил у місцевих радах. Разом до перемоги!» – підкреслив кандидат в депутати Дніпропетровської облради Максим Курячий.

Потужна команда «ЄС», яка знає проблеми місцевого самоврядування, та неосяжна підтримка людей на місцях обов’язково приведуть Україну до перемоги!

Єднаємось заради європейського майбутнього!