“Гроші мають повернутися до міського бюджету Кривого Рогу!”: Максим Курячий розкритикував політику діючої влади

В рамках мобілізаційного туру по Дніпропетровській області герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський та кандидат в депутати до Дніпропетровської обласної ради Максим Курячий зустрілися з прихильниками та однодумцями в Кривому Розі.

Також кандидати в депутати до Дніпропетровської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» були запрошені на ефір телеканалу «Перший міський», де відповіли на гострополітичні запитання.

«Я подивився державний бюджет за 2020 рік. До центрального бюджету з міської скарбниці міста Кривого Рогу вилучили більше ніж 400 мільйонів гривень, а в проекті державного бюджету на наступний рік вже заплановано вилучити з міської скарбниці до центрального бюджету в два рази більше коштів. Це гроші, які повинні залишатися в Кривому Розі. Це гроші, які мають працювати на криворожан, а не розтворюватися в загальній купі центрального бюджету або в кишенях “зеленої” влади. Команда “Європейської Солідарності” знає, правильно спрямовувати кошти на розвиток громад. Епідемія Covid-19 в самому розпалі, але влада дилетантів закопує кошти з коронавірусного фонду в дороги. Ми маємо це зупинити! Децентралізація – це гроші для громад, повноваження та реалізація важливих проектів. Децентралізація впроваджена для того, щоб кожен мешканець Кривого Рогу відчував себе господарем, а не гостем у своєму рідному місті», – підкреслив Максим Курячий.

У нас спільні цілі й саме тому ми повинні об’єднатися. Заради європейського майбутнього Дніпропетровщини!

Разом до перемоги!