«Влада забороняє військовим захищати свою державу», – ветеран російсько-української війни Дмитро Кошка

«Влада забороняє військовим захищати свою державу», — наголосив ветеран російсько-української війни Дмитро Кошка в ефірі телеканала «Прямий».

14 жовтня кандидат в депутати Дніпропетровської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» Дмитро Кошка взяв участь у телемарафоні до Дня захисника України. В святковому етері лунали не лише поздоровлення військовим та ветеранам, а й коментарі щодо поточної ситуації у Збройних силах України.

«Війна продовжується, але у когось в голові вона вже закінчилась, — зазначив Дмитро Кошка. —Саме з цим пов’язане, зокрема, скорочення фінансування ЗСУ. Але це не найбільша на сьогодні проблема української армії, найгірше — це заборона на відкриття вогню, те, що військовим фактично забороняють захищати своє життя, захищати свою державу. За останніми соціологічними опитуваннями, українці більш за все довіряють не владі, не президенту, а своїй армії. «Саме тому влада сьогодні не дає людям чути тих, хто зараз на «нулі», — вважає Дмитро Кошка. — Розведення, воно ж не просто так названо. Нас усіх «розвели» цим розведенням сил. Відступ на більш облаштовані позиції, з тактичної точки зору, — це, наче, і добре. Але ж ми кидаємо там наших людей, наші землі. За що ж тоді ми боремося з 14-го року? Це питання зараз ставлять усі ветерани».

Подивитися повний етер можна тут.