Реванш «русского мира» неприпустимий: «ЄС» Дніпропетровської області нагадує про важливість місцевих виборів

25 жовтня від кожного голосу залежить не тільки стан доріг і ЖКГ, а й європейське майбутнє України.

«Через два дні ми повинні будемо зробити вибір найближчого майбутнього не тільки свого регіону, а й усієї України», – в штабах «Європейської Солідарності» закликають українців 25 жовтня прийти на виборчі дільниці.

Наша виборча практика показує, що на місцевих виборах явка виборців стабільно менше, ніж на парламентських. Цього року до традиційного «від мене нічого не залежить» додалася пандемія COVID-19. Так що в Комітеті виборців України прогнозують ще більше зниження явки на майбутніх місцевих виборах.

Але коронавірус – не єдина загроза для України: епідемія «русского мира», що розповсюджується реваншистами, які сьогодні намагаються пройти до органів місцевого самоврядування. Протистояти цьому сьогодні може зміцнення проукраїнських позицій на місцевих рівнях, підкреслюють в «Європейській Солідарності».

25 жовтня ми будемо вибирати не тільки стан наших доріг і комунальних систем. Цієї неділі українці будуть відстоювати децентралізацію і безвіз, вибір європейського майбутнього, а не радянського минулого. Через два дні нам знову потрібно буде визначитися, куди ми йдемо: до демократичних європейських цінностей разом з «Європейської Солідарністю».

Сьогодні від кожного з нас залежить, чи буде розвиватися на місцях малий і середній бізнес, не задушать чи остаточно наших ФОПів неадекватні податки. Чи підуть гроші, зароблені нашими підприємцями, на розвиток Дніпропетровщини або на спроби зеленої влади залатати чергові діри в бюджеті.

«Я звертаюся до всіх, кому не байдуже майбутнє нашого міста, нашої області. 25 жовтня прийдіть на виборчу дільницю, проголосуйте за кандидатів від ЄС у всіх списках. Так, вам може не подобатися хтось особисто з кандидатів, з ким ви можете бути не згодні. Але «ЄС» – це напрямок розвитку нашої країни і області, це ідеї прогресивного європейського шляху, цінності демократії та свободи. Ми об’єднуємося навколо загальної ідеї, щоб працювати далі в цьому напрямку. Вірю, що розуміння загальної ідеї переможе особисті переваги. Закликаю всіх і кожного знайти час і виконати свій громадянський обов’язок – проголосувати 25 жовтня, за своїх представників у місцевих радах », – підкреслив керівник передвиборного штабу ПП« Європейська Солідарність »в Дніпропетровській області, кандидат в депутати Дніпропетровської обласної ради Максим Курячий.

В «Європейській Солідарності» закликають українців не нехтувати правом самостійно визначати майбутнє свого регіону. Прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і усвідомлено зробити свій вибір. Розуміючи, що, за новим законодавством, ми голосуємо за партію і її партійний список, що люди з цього списку (навіть якщо якісь прізвища не викликають особливого захоплення) об’єднані спільною ідеєю, спільними цінностями, які не дозволяти окремим депутатам розгорнути фракцію «ЄС »від децентралізації, від проукраїнського і проєвропейського вектора розвитку, від зміцнення української державності на місцях.