Голова фракції ЄС Каміль Примаков закликав підтримати ініціативу щодо негайного збільшення виплати пільг та субсидій

Голова фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Каміль Примаков звернувся до Дніпровської міської ради з закликом провести позачергову сесію міської ради, на якій розглянути питання про підтримку ініціативи фракції «Європейська Солідарність» у ВР України, щодо негайного збільшення видатків у Державному бюджеті України на виплату пільг, субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. А також прийняти на сесії відповідне звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України про підтримку депутатів Дніпровської міської ради, ініціативи фракції «Європейська Солідарність» у ВРУ.

Громадяни України опинилися у ситуації, коли на тлі глобальної економічної кризи відбувається здорожчання вартості комунальних послуг, а рівень доходів громадян при цьому падає. Незважаючи на те, що рік тому Президент України Володимир Зеленський пообіцяв зменшити тарифи вдвічі, фактично, вони практично вдвічі зросли. Також Кабінет Міністрів України скоротив вдвічі видатки на виплату пільг і житлових субсидій громадянам.

Окрім цього, майже за рік пандемії COVID-19 Уряд не спромігся налагодити дієві механізми та знайти резерви підтримки бізнесу та громадян. Натомість влада ввела кілька локдаунів, максимально заморозивши ділову активність, знищивши тисячі дрібних та середніх бізнесів, а інші поставивши на межу виживання.

Подорожчання вартості комунальних послуг, в умовах економічної і політичної кризи, в яких опинилося наше суспільство, є злочином проти народу України.

Не виключено, що закупівля російської електроенергії та невмотивоване підвищення ціни на газ є частиною багатоходівки, в якій російська агентура спробує повернути Україну в енергетичну кабалу до Москви. Казками про дешевий російський газ вони знову намагатимуться посадити Україну на Московську газову голку, врятувати «Газпром» від банкрутства і повернути Україну у сферу впливу Кремля.

Звертаємось до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України і вимагаємо негайно підвищити субсидії до рівня достатнього для повної оплати тарифів найбіднішими верстами населення України.