Голова фракції «Європейська Солідарність» Каміль Примаков виступив у Дніпровській міській раді підтримати збільшення витрат на субсидії

Сьогодні на другій позачерговій сесії Дніпровської міської ради виступив голова фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Каміль Примаков.

«Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді вимагає негайно збільшити витрати на субсидії, саме які є найбільш ефективним, дієвим та ринковим механізмом захисту найбідніших верств населення.

«Влада обіцяла знизити тарифи вдвічі, але їм вдалось знизити тільки субсидії з 71 мільярда гривень до 36 мільярдів. Також скасування правила 100 кіловат пільгової електроенергії б‘є по соціально незахищеним верствам населення» – зазначає Каміль Примаков.

«Влада пішла на закупівлю дешевої електроенергії в Білорусії. Це є дуже небезпечним кроком, тому що саме через Білорусь до нас йде російська електрика. А це означає, що гроші, що сплачує Україна, йдуть державі-агресору. Також застерігаємо владу від прямих закупівель російського газу. Варто нагадати, що дешевий російський газ коштував Україні заключенням Харківських угод, втратою Криму та війною на Донбасі» – йдеться у заяві.

Звертаємось до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України і вимагаємо негайно підвищити субсидії до рівня достатнього для повної оплати тарифів найбіднішими верстами населення України.