Вимагаємо визнати вибори на одномандатних виборчих округах №50 та №87 недійсними

Голова депутатської фракції «Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді Каміль Примаков подав Звернення до Президента України з вимогою визнати вибори на одномандатних виборчих округах №50 та №87 недійсними!

В Україні відбувається безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії, про що яскраво свідчать вибори народних депутатів на ОВО №50 та №87.

Вперше за багато років держава не здатна не лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колабораціоніста  та злочинця.

Джерело: Громадянська Мережа ОПОРА

Сьогодні Сергій Аксьонов, особа, звинувачена у насильницькому поваленні конституційного ладу в державі, може сісти у крісло законодавця та відкрито і неприховано з найвищої парламентської трибуни просувати злочинний антидержавний наратив, агітувати за «рускій мір».

Застосування адмінресурсу, як і підкуп виборців – це замах на демократію, на підвалини конституційного ладу України. Водночас – це загроза узурпації влади і повернення до часів Януковича. Якби попередники Зеленського так чинили на виборах, він особисто ніколи б не став президентом.

Політична партія «Європейська Солідарність» заявляє рішучу незгоду з нехтуванням закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу на ОВО №50 та №87 та вимагає визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними.