На Дніпропетровщині активно створюються партійні осередки «Європейської Солідарності»

Керівник Дніпропетровської обласної організації «ЄС» Максим Курячий активно долучився до розбудови партійних осередків в громадах області.

27 липня він завітав до Межиріцької громади. Мешканці села, активісти та симпатики радо зустріли гостей. І перед тим, як провести партійні збори та офіційно засвідчити про створення партійного осередку, показали місцевий Стоунхендж – «Мавринський майдан». Це одне з найзагадковіших місць Дніпропетровщини.

Мавринський майдан оповитий легендами та містичними загадками. Походження майдану достеменно невідомо. Найпоширеніші версії науковців: козацька оборонна споруда, селітроварня, стародавнє святилище, астрологічна обсерваторія. Яка з версій правильна – не зрозуміло. Зрозуміло лише одне, що місце це незвичайне і потребує охорони та захисту на державному рівні.

На цьому наголосив під час відвідання Майдану Максим Курячий:

«Потрібна державна програма по збереженню та розвитку національної культурної спадщини. Коли ми говоримо про державну програму, то це, перш за все, правовий режим, штрафи та санкції. Коли в територіальної громади будуть повноваження складати протоколи щодо порушення правового використання цієї археологічної пам’ятки і будуть санкції та штрафи, тоді Закон буде працювати. А написати просто штраф…. хто його буде стягувати?»

Межирічани пишаються тим, що мають на своїй території таку цінну археологічну пам’ятку.

Пишаються вони також своїми досягненнями, успіхами і надбаннями громади, бо щиро люблять своє село, свій край. Вони відкриті та щирі, вміють і люблять працювати. Тому село виглядає охайно та затишно. Є два дитсадки, школа, чимало аграрних підприємств. А декілька місяці тому відкрився ЦНАП. Тепер, аби вирішити чимало питань не потрібно їхати до райцентру. Кажуть, що вони самі можуть дати собі ладу, знають, що їм потрібно робити, що будувати, відкривати. Для створення комфортних умов для життя їм потрібна децентралізація. Бо на чинну владу, котра зводить нанівець всі попередні здобутки, не покладають ніяких надій.

Тому готові активно рухатись прогресивним шляхом та відкриті до діалогу.

Саме таких небайдужих та активних патріотів свого краю об’єднує у своїх рядах партія «Європейська Солідарність». Бо це опозиційна партія, яка не критикує, а робить конкретні справи для людей, для країни.

Під час партійних зборів був офіційно затверджений осередок «ЄС» в Межиріцькій та Юр’ївській громаді. Приємно відзначити, що люди активно  приєднуються до таких об’єднань, бо розуміють, що «ЄС» – це не обмежене коло обраних людей, це відкрита партія, яка готова до конкретних дій, до діалогу і завжди рада активним та небайдужим людям, які прагнуть змінити життя на краще у своїй громаді, своїй країні. А зробити це можна лише разом, лише об’єднавшись.

«Європейська Солідарність» планує створити партійні осередки у всіх громадах Дніпропетровської області.