Висновки розширеного засідання депутатської фракції «Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді

Чим закінчилося засідання депутатської фракції політичної партії «Європейська Солідарність» 27 липня, до якого долучилися голови усіх районних парторганізацій?

Голова фракції «Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді Каміль Примаков розповів про новий формат співробітництва депутатів з партійцями ЄС: «Головні принципи нашої роботи – активність, ефективність та відкритість. Сприятиме цьому буде новий формат співробітництва між депутатами міської ради та партійцями ЄС. По-перше, відтепер члени районних осередків партії зможуть працювати у приймальнях депутатів. По-друге, ми розробляємо план спільної роботи та реалізації завдань, які стоять перед депутатами фракції у Дніпровській міській раді. Таким чином активна та стабільна співпраця реалізовуватиме нашу головну мету – роботи все на користь дніпрян.»

Голова Дніпровської міської організації «Європейська Солідарність», депутат міськради Тетяна Ричкова донесла до партійців рішення Центральної ради Партії, також запропонувала план спільної роботи, в якому йшлося і про участь депутатів у проєктах та заходах Європейської Солідарності у Дніпрі.

«Говорили багато і про імперативний мандат, і про працю в депутатських приймальнях, і про завдання, які стоять перед міським партійним осередком. Від сьогодні ми переходимо до більш активної та стабільної співпраці депутатів міськради та партійців ЄС Дніпро. Є порозуміння, а головне – бажання працювати на користь дніпрян. Кожного місяця чисельність партійців зростає. А це говорить про авторитет ЄС у Дніпрі. У нас є цікаві плани. Тож робота тільки набирає обертів»,- розказала Тетяна Ричкова.

За її словами вже в серпні дніпрян чекає багато цікавого. Від дитячих свят до серйозних дискусій на політичній платформі «Право на слово».Завдяки активним діям та рішучим крокам депутатської фракції партії «Європейська Солідарність» у ДМР кількість прихильників партії зростає з кожним місяцем.

А це говорить про авторитет ЄС у Дніпрі. Приймальня ЄС Дніпро розташована за адресою пр.Героїв, 19, час роботи з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.