«Європейська Солідарність» Дніпропетровщини продовжує активно створювати партійні осередки у територіальних громадах

«Європейська Солідарність» Дніпропетровщини продовжує активно створювати первинні партійні осередки у територіальних громадах.

Сьогодні, 29 липня, керівник Дніпропетровської обласної організації «ЄС» Максим Курячий та актив партії, завітали до Дмитрівської та Миколаївської ОТГ. Разом з небайдужими мешканцями обговорили хвилюючі питання, поспілкувалися на тему ефективності децентралізації та провели партійні збори.

Під час засідання були створені первинні осередки політичної партії «Європейська Солідарність» в Дмитрівській та Миколаївській об’єднаних територіальних громадах.

«Європейська Солідарність Дніпропетровщини планує створити партійні осередки у всіх громадах нашої області. Люди активно приєднуються до «ЄС», бо розуміють, що тільки об’єднаною силою ми зможемо змінити життя на краще у громадах та країні. Приємно бачити цілеспрямованих громадян у кожній ОТГ, які не бажають сидіти склавши руки та лише спостерігати за провалами «діючої влади». Разом ми досягнемо спільної мети», – підкреслив Максим Курячий.

«Європейська Солідарність» Дніпропетровщини готова рухатись прогресивним шляхом та відкрита до діалогу.