Депутати “Європейської Солідарності” Дніпропетровщини привернули увагу до катастрофічної ситуації з річкою Дніпро

Депутати від політичної партії «Європейська Солідарність» Дніпропетровської обласної ради привернули увагу до катастрофічної ситуації, що склалась у р. Дніпро в останні два тижні. А саме, до зміну кольору води та масової загибелі риби у водоймі.

Керівник Дніпропетровської обласної організації «ЄС» Максим Курячий підняв це питання на сесії обласної ради. Наступним кроком стало написання депутатського звернення до департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

Як наслідок,відбулося скликання позачергового засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Масовий мор риби у р. Дніпро обговорювали фахівці та відповідальні особи: директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА, начальник управління Державного агентства рибного господарства, заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів, представник екологічної інспекції Придніпровського округу.

Ситуацію визнали загрозливою та вирішили:
-Щоденно моніторити стан водойми та кількість загиблої риби;
-Оперативно реагувати на звернення громадян та ретельніше обстежувати ділянки, що мають ознаки наймасовішого мору риби;
-Провести низку додаткових лабораторних досліджень для виявлення причин виникнення загрозливої ситуації;
-Про результати повідомити у департамент екології та природних ресурсів ОДА у найближчий термін.

Депутати «ЄС», зокрема Максим Курячий, як голова комісії екології та збереження енергоресурсів Дніпропетровської обласної ради, взяли під контроль це питання і надалі будуть сприяти виявленню причин та усуненню наслідків екологічного лиха у р. Дніпро.

Більше того, ми наполягатимемо на виявленні винних, і коли такі будуть знайдені, вимагатимемо, щоб вони понесли повну відповідальність.