Каміль Примаков: «Родинні свята від ЄС Дніпро стають традиційними»

Депутат Дніпровської міськради, Голова фракції Європейська Солідарність Каміль Примаков спільно з Дніпровською міською організацією Партії продовжують проєкт «Моє щасливе дитинство».

Завдяки цьому проєкту багато дітей у віддалених районах міста мають змогу взяти участь у дитячому святі. У той час, коли батьки можуть поспілкуватися з партійцями та депутатами. Цього разу свято пройшло у Соборному районі Дніпра.

«За останні п’ять років в дитячих святах, що організували депутати партії «Європейська Солідарність» взяло участь більше ніж 5 тисяч дітей. Приємно, що проєкт «Моє щасливе дитинство» дає можливість дітям весело провести час, а їхнім батькам поспілкуватися з депутатами Європейської Солідарності. Ми започаткували гарну традицію, яка буде продовжуватися і надалі!» – зазначив Каміль Примаков.

За словами Керівника Секретаріату Олени Полонської зустріч партійців і депутата Каміля Примакова була дуже жвавою. Людей цікавили питання не тільки побутові, а й політичні.

«Дніпряни цікавилися чи буде прозорим розслідування загибелі білоруса Віталія Шишова, коли закінчиться безпідставне судилище над бойовим генералом Ігорем Павловським і коли покарають винних у справі «вагнерівців». Таке спілкування каже про те, що дніпряни небайдужі та патріотично налаштовані», – зазначила Олена Полонська.