Депутати “Європейської Солідарності” створили первинний осередок партії у П’ятихатках

Місто П’ятихатки – один з найпотужніших залізничних вузлів Дніпропетровщини.Від сьогодні тут створений первинний осередок політичної партії «Європейська cолідарність».На зустріч з активом місцевої громади приїхали керівник Дніпропетровської обласної організації «ЄС» Максим Курячий та та депутат Дніпропетровської обласної ради Юрій Порожній.

Говорили про ситуацію, що складається у країні, та проблеми, з якими стикаються пересічні українці щодня, непослідовну та непрофесійну політику, яку веде діюча влада.

Містяни підкреслили своє бажання підтримувати «ЄС» у власній громаді, бо вбачають у цій політичній партії єдину ефективну силу, що спроможна виступати у конструктивній опозиції та протистояти некомпетентності влади та проросійським настроям певних політичних сил.

Головою первинного осередку у м. П’ятихатки обрали Сергія Соломаху, людину, яка викликає повагу громади завдяки прогресивним поглядам та активній громадянській позиції.- Мені дуже приємно бачити, що у П’ятихатках так багато небайдужих та свідомих людей, – відзначив Максим Курячий у своєму зверненні до громади. – Так поступово, крок за кроком ми збудуємо у Дніпропетровській області потужні осередки, які зможуть забезпечити системну та послідовну реалізацію наших основних цілей та завдань, а саме – руху до європейських стандартів якості життя у кожному місті, містечку, селі.

На зустрічі також були присутні представники територіальної громади Саксагань. Мешканці громади висловили бажання та заявили про створення первинного осередку «Європейської солідарності». Головою саксоганського політичного осередку «ЄС» у обрали Олега Бабецького.

Вітаємо наших нових колег!