Керівник Дніпропетровської обласної організації «Європейська Солідарність» Максим Курячий проводить зустрічі з активними прихильниками

Днями керівник Дніпропетровської обласної організації «Європейська Солідарність» Максим Курячий провів зустріч з мешканцями Чечелівського району Дніпра. Обговорили найгостріші теми та визначили майбутній вектор співпраці.

“Скільки років вже займаюсь політикою, і весь цей час вони поруч. Підтримують, надихають, дають поради. Вони не зраджують. І завжди, завжди поруч, напоготові. Мешканці Чечелівського району, дякую кожному з вас за підтримку. Дякую, що завітали в гості. Був радий знову бачити вас. У людей сьогодня багато проблем. Зростання цін, тарифів при мізерних пенсіях та зростаючому безробітті. Напередодні опалювального сезону люди майже у відчаї. А головне – питають, що ж далі, куди ця влада заведе країну? Що буде завтра?Я глибоко стурбований за майбутнє дорогих мені людей, що звикли спиратися на мене, як на політика, депутата, громадського діяча. Й роблю все, що можу. Зараз ми в опозиції. Але це тимчасово, ми повернемось й відновимо віру людей у майбітнє.Люди приходять до «Європейської Солідарності», бо бачать в нас єдину альтернативу, що може протистояти режиму наркоманів та нездар, що очолили країну.Я бачу людей, спілкуюсь з ними, відповідаю на питання. І з кожним днем прихильників «Європейської Солідарності» стає більше. То ж наші головні перемоги ще попереду”, – підкреслив Максим Курячий.