П’ятий президент України Петро Порошенко у рамках візиту до Дніпра зустрівся з військовими та ветеранами АТО

П’ятий президент України Петро Порошенко у рамках візиту до Дніпра зустрівся з військовими, ветеранами АТО та представниками ГО “Res_Publica. Брати по Зброї”.

Під час зустрічі лідер партії «Європейська Солідарність» звернувся до всіх присутніх:

«Я під величезним враженням, що нам вдалося відновити армію та військові традиції, які роками були забуті. Я був радий бачить кожного з вас на Марші патріотів у Києві до Дня Незалежності України. Хочу сказати дякую за ту ціну, яку ви заплатили у 2014 році… Гірку ціну, яку заплатила вся Дніпропетровщина. Зараз «зелена» влада ігнорує війну на Сході України, а втрати на передовій називає «не бойовими»… Ви, так само як і я знаєте, що це абсолютно неприпустимо. Путін чекає на слушний момент, поки «монобільшість» бачить ворогами добровольців, ветеранів АТО, бойових генералів. Злита операція «вагнерівців» це підтверджує. Загравання Зеленського з Путіним ні до чого хорошого не приведе. Саме тому, ми маємо об’єднуватися, бо наша головна боротьба ще попереду. Не допустити просування ідей «руського мира» і зберегти наші здобутки. Ми не дозволимо принижувати наших військових і ветеранів! Дякую вам і Слава Україні!», – заявив Петро Порошенко.

Під час зустрічі депутат Верховної Ради України та справжній бойовий генерал Михайло Забродський підтримав створення громадських організацій, які спрямовані на захист військових, об’єднають ветеранів та не допустять нападок зі сторони «зеленої» влади та проросійських фанатиків.

Разом до нових перемог!