“Європейська Солідарність” Дніпропетровщини зустрілася з партійцями та мешканцями Жовтих Вод

Депутати “Європейської Солідарності” у Дніпропетровській області продовжують свою активну роботу та проводять зустрічі з прихильниками в об’єднаних територіальних громадах та невеликих містах.

Керівник Дніпропетровської обласної організації “Європейська Солідарність” Максим Курячий разом з депутатами завітав до Жовтих Вод та зустрівся з партійцями, активними мешканцями та прихильниками політичної сили.

Мешканці Жовтих Вод прийшли на зустріч з депутатами “Європейської Солідарності” та продемонстрували своє бажання співпрацювати, спілкуватися та спільно вирішувати болючі питання. Активна дискусія продовжувалася декілька годин і всім присутнім вдалося визначити курс подальшої роботи!

Максим Курячий наголосив, що «Європейська Солідарність» – єдина опозиційна сила, що може протистояти “Зе-некомпетентності”, відстоювати інтереси громадян та захищати здобутки, які намагаються зруйнувати “слуги народу”.

Також представників “Європейської Солідарності” запросили на завод з виготовлення солодощів, провели цікаву екскурсію та продемонстрували технологічний процес виготовлення смаколиків!

Приєднуйтесь до Європейська Солідарність. Дніпропетровська область та Європейська Солідарність. Жовті Води

Разом до нових перемог!