“Європейська Солідарність” Дніпропетровщини провела тактичний вишкіл до Дня захисників та захисниць України (Фоторепортаж)

Депутати, активісти та прихильники “Європейської Солідарності” у Дніпропетровській області разом з представниками ГО “Res Publica Брати по Зброї” провели масштабний тактичний вишкіл до Дня захисників та захисниць України.

Під час заходу військові продемонстрували свої навички, провели для всіх учасників практичні тренинги з першої домедичної допомоги, стрільб та рукопашного бою.

Після вишколу учасники спілкувалися один з одним, смакували куліш та скандували патріотичні гасла. Перший вишкіл пройшов на кращому рівні, а атмосфера заходу була неперевершенною!

Військові, які були присутні на вишколі змагалися між собою у стрільбах та інших дисциплінах, поки цивільні проходили вишколи та тренінги з тактичної медицини, володіння вогнепальною зброєю та спеціального курсу стрільб.

Найкращі зихсиники та зихисниці України отримали відзнаки та грамоти від лідера партії Петра Порошенка та керівника Дніпропетровської обласної організації “Європейська Солідарність” Максима Курячого.

Від Максима Курячого відзнаки отримали: Олександр Дорошенко, Сергій Мельник, Юрій Дружкевич, Антон Стриганин, Олег Мудренко та Данило Кислиця.

Відзнаки від Петра Порошенка вручили – Богдану Житніку, Денису Пешкову, Оксані Самойленко, Івану Зеленьову, Олександру Чергінцю, Олегу Климову та Ростиславу Винару.

Керівник Дніпропетровської обласної організації “Європейська Солідарність” Максим Курячий подякував захисникам та захисницям України:
“Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! З Днем захисників та захисниць України! Дякуємо вам за те що нам, цивільним можна брати зброю в руки лише на полігоні. Низький вам уклін! Наш вишкіл, що ми провели разом з ГО “Res_Publika. Брати по зброї” Дніпропетровська обл. , то була простягнута рука до єднання. Ви не поодинокі! Єднаймося заради миру. Заради нашого європейського майбутнього”, – підкреслив Максим Курячий.